Rüyada Anıt Bakmak

Rüyada Anıt Bakmak

Rüyada Anıt Bakmak

Rüyada anıt görmek; şark cihetine, sefere, uzun sürecek bir yolculuğa, geçmişiyle övünmeye, kazanca ve devletle yapılacak işe işarettir. Kişinin rüyasında tarihi abide görmesi, uzun sürecek bir seyahat ve seyahatte ya da resmi bir işinin istediği şekilde neticeleneceğine yorumlanır.

Aynı zamanda anıt hayırlı bir çocuğu olacağı anlamına gelir. Rüyada görülen anıt tarihi bir eser ise başarılı ve kalıcı işler yapacağına göze çarpan eder. Rüyada abide yolculuk, övgü, gelir ve yolculuk demektir.

Rüyada abide görülmesi, yolculuk ve kişinin geçmişiyle övünmeyle yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında anıtın üstüne çıktığını görmesi; rütbesinin artacağına, rüyasında abide olan yerleri ziyaret ettiğini görmesi; mutlu bir hayata kavuşacağına göze çarpan eder.

Rüyada Abide Görmek

Rüyada Abide, tarihi bir kalıntı ise, kendisi ileride adı unutulmayacak bir birey olarak memleketinde ad yapar ve ünlü biri olur. Bir diğer rivayete kadar de: Rüyada bir şehrin ünlü bir abidesini görmek, uzun, mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine delildir.

Bu rüyayı gören bununla birlikte uzun zamandır beklediği bir işinin arzusuna tarafından netileneceği şeklinde yorumlanır. Bu rüya hayırlı bir çocuğun olacağına da işarettir.

Rüyada daha önce hiç görmediği, hiç bilmediği bir abide bakmak uzun bir yolculuğa, seyahate sinyâl eder. Rüyanızda manâlı evvelden aşina abideleri bakmak ise fazla parlak iş teklifleriyle karşılaşacağınıza ve galibiyet üzerine başarı göstereceğiniz anlamına kazanç.

Bedava Sohbet OdalarıBilinen bir abideyi görmek geçmişiyle öğünmeye, daha önce görmediği abideyi görmek seyahate, abidenin onarıldığını görmek batıl şeylerin talep bulmasına, abidenin mevcut halinin tahribata uğraması meydana gelecek değişikliklere yorumlanır.

Abide hayırlı rüyalardandır, iyiye yorulur, kısmettir. Abidenin karşı durmak kısmetli bir sürece girmeye sözcük grubu edilir. Abideye bakmak çok önemli birinden gelecek yardıma işarettir. Rüyasında tarihi bir anıt görebilen, uzun sürecek bir seyahate çıkmasına yorumlanır.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 648
Cevap bırakın