Rüyada Badana Görmek

Rüyada Badana Görmek

Rüyada Badana Görmek

Evin iç duvarlarını badalamak kalp temizliğine, aile huzuruna, asalet ve yüceliğe, Cephe duvarını badanalamak yüz güldürecek başarıya, dış duvarların tamamını badanalamak şöhret ve iyilikle anılmaya kötüye işaret eder.

Badana yapıyor bakmak sorunların aşılması ve dar bir yaşam anlamına gelir. Rüyada badanacı görmek ise oturulan evin satılması anlamına gelir.

Badana yapıyor bakmak sorunların aşılması ve bakımlı bir yaşam anlamına kazanç. Rüyada badanacı görmek ise oturulan evin satılması anlamına gelir.

Badana görmek aydinlik günlere yorumlanir. Rüyasinda evini boya yaptigini veya yaptirdigini görmek sikintidan kurtulacagina; eger memursa daha büyük bir mevkie geçecegine; tüccarsa kârinin artacagina; halktan biri ise hükümetten iyi bir idareye kavusacagina, delalet eder. Odasina renkli bir badana yaptirdigini görmek sevinecek bir haber alacagina; boya yaparken kireçlerin odasinin her tarafina yayildigini bakmak, ummadigi bir yerden büyük bir haber alacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada evine boya yaptirmak, rüya sahibinin imaninin saglam olmasina ve rüya sahibinin islerinin dogru gitmesine isaret eder.

Rüyada evinizin boya yapıldığını bakmak, yeni kıyafetler alınacağına,badanayı kendinizin yaptığını bakmak, işlerinizin iyi gideceğine, hayatta muhakkak adımlarla ilerleyeceğinize işarettir.

Rüyada parlak halde boya, iyi ve aydınlık günlere işarettir.

Rüyada kendi evini badana yaptığını veya yaptırdığını bakmak, sıkıntıdan kurtulmağa delâlet eder.

Odasına renkli bir boya yaptırdığını görebilen kimse, sevineceği bir haber alır.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 491
Cevap bırakın