Rüyada Bağırsak Bakmak Ne Anlayış Kazanç?

Rüyada Bağırsak Bakmak Ne Anlayış Kazanç?

Rüyada Bağırsak Bakmak Ne Anlayış Kazanç?

rüyada bagirsagin karidan disariya cikmasi, hanimlan bosanmaya ya da ailesinin hastaligina isaret eder. bagirsak maldir. bundan dolayi bagirsagim yiyen sahis kendi malini yer. baskasinin kaminda bulunanlari yedigini gören kimse, baskasinin malini yer. bagirsaklarini veya karninda olan seylerin aciga ciktigini görse, yaninda sakli olan parasal onun icin asikareye cikar yahut onu ailesinin ileri geleni cikarir veya bizzat kendisi cikarir. bir kimse rüyada karninda bulunan bagirsak ve diger seylerin disariya ciktigini ve onlan karnini yikadiktan sonra tekrar oraya koydugunu ya da koymadigini görse, o kimsenin allah (c.c.)’in rizasini ugrunda ölecegine isaret eder. kizi olan veya üzerinde bir vasiyet olan kimse, rüyada karnindan bir sey ciktigini görse, o kizi evlendirmek icin caba harcamasina isaret eder. bazi tabirciler, karinda olan seyin disan cikmasi, sirri ifsa etmeye isaret eder, dediler. bagirsak sıcacık maldir. rüyada bir adamin bagirsagini yedigini gören kimse, bir yetimin malina vasi veya bir adamin malina delege olursa, onlarin malindan yer.

Rüyada karnından bağırsak çıktığını görmek, hâne halkından birinin hasta olacağına delâlet eder. Bir Takım kere de bağırsak görmek, sıcacık kalmış olan sırların meydana çıkacağına işarettir.

Rüyada bağırsak yediğini görmek, yetim malı veya itimat bir malı yemekle cümle parçası olunur.

Cabirul-Mağribî demiştir fakat:
”- Rüyada bağırsaklarının karnından dışarıda çıktığını bakmak, altı vech ile cümle parçası olunur:
a) Rızık,
b) İş,
c) Haram mal,
d) Takviye isteme,
e) Kötü laf,
f) Çocuk.

Bir Takım kere de bu rüya günahtan sakınma ve tevbeye işarettir.

Kişinin malı ve eşidir. Bağırsağın dışarı çıkması hastalanmaya, Kendi bağırsağını yemek kendi malını yemeye, Dışarı meydana çıkan bağırsağını bir güzel toplayıp karnını yıkayarak bunu yerine hazırlamak onurlu bir ölüme, Bağırsak hastalığı çoluk cocuğunu güçlükle ggeçindirmeye, bu hastalıktan kurtulmak refaha kavuşmaya, bağırsakta gaz olması güvenilmez kazanca yahut faiz yemeye, Bilinmez ve fazla bağırsak define veya umulmadık mala, Bağırsağın kokması belirsiz kazanca kötüye işaret eder.

Beklenmedik, beklenmedik tatsızlıktır. Rüyasında karnının yarıldığını ve bağırsaklarının ortaya çıktığını gören kimsenin gizlediği hata ve günahları duyulur.

Rüyada bagirsak bakmak insanin ailesi, bulundugu topluluk veya milleti ile ifade olunur. Rüyasinda bagirsak yedigini gören kimseye bulundugu topluluktan mülk ve fayda kazanç. Bir rivayete kadar de büyük bir memuriyete ve ise girer. Cabir ül Magribî ye tarafından: Bagirsaklarinin karnindan disariya çiktigini bakmak, alti sekilde yorumlanir: Rizk, is, haram mülk, yardim isteme, kötü laf, çocuk. Bir rivayete tarafından de günahtan çekinme ve tövbeye kötüye işaret eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada bagirsagin karindan disariya çikmasi, hanimlari bosamaya ya da ailesinin hastaligina isaret eder. Bagirsak maldir. Bundan dolayi bagirsagini yiyen sahis kendi malini yer. Baskasinin karninda bulunanlari yedigini görebilen kimse, baskasinin malini yer. Bagirsaklarini veya karninda olan seylerin açiga çiktigini görse, yaninda sakli olan finansal onun için asikareye çikar yoksa onu ailesinin ileri geleni çikarir veya şahsen kendisi çikarir. Bir kimse rüyada karninda bulunan bagirsak ve diger seylerin disariya çiktigini ve onlari karnini yikadiktan daha sonra tekrar oraya koydugunu veya koymadigini görse, o kimsenin Allah (C.C.) in nzasini galip gelmek ugrunda öleceglne isaret eder. Kizi olan veya üstünde bir vasiyet olan kimse, rüyada karnindan bir sey çiktigini görse, o kizi evlendirmek için çaba harcamasina isaret eder. Bazi tabirciler, karinda olan seyin disari çikmasi, sirri ifsa etmeye isaret eder, dediler. Bagirsak rahat maldir. Rüyada bir adamin bagirsagini yedigini gören kimse, bir yetimin malina vasi veya bir adamin malina temsilci olursa, onlarin malindan yer.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 478
Cevap bırakın