Rüyada Cam Incitmek Bakmak

Rüyada Cam Incitmek Bakmak

Rüyada Cam Incitmek Bakmak

Geçici üzüntü ve kederlere, bayan ve çocuğa, araştırmacıların laboratuar aletlerine, Camdan mamül eşya bazen insan gönlüne ve hassas yaratılışlı kimseye, Cam karşılığında değerli zinet eşyası olmak ahireti dünyaya seçim etmeye kötüye işaret eder. ( Hem Bakkınız; Pencere, Şişe.)

Rüyada kırık bir sırça bakmak ufak tefek sıkıntılara, camı kendisinin kırması ise hayatında bir dönüm noktasına geldiğine işarettir.

Rüyada kırık bir cam görmek önemli olmayan sorunlara işarettir. Camı kendisinin kırması hayatında çok kayda değer bir dönemeçte olduğuna haber verir. Sırça parçasından bakmak, büyük düş kırıklığına ve iş yaşamında başarısızlığa yorumlanır. Sırça satmak yaşamda tutturulan düzenin bozulmasıyla tedirgin günler yaşamaya işarettir. Kırık sırça eşlerden birinin ölümüne; sırça temizlemek hem aile keza de iş yaşamının düzene girmesi demektir.

Bir cam parçasından bakmak, büyük hayal kırıklıklarına işarettir. Cam veya bir ayna kırmak uğursuzluğun habercisidir.

Temiz ve berrak ise yakında olacak olan huzurlu günleri muhabere eder. Renklerine kadar de yorumlanır.

Rüyada sırça bakmak aydinliga isarettir. Rüyasinda bir pencere önünde oldugunu ve camdan disari baktigini görmek bir yolculuga veya bir yazliga gitmek istedigine ; pencerede camin olmadigini veya kirik oldugunu bakmak, mahkemede bir davasi ol duguna ve bu davanin aleyhine sonuçlanacagina; kirik bir camin parçalarini yerden topladigini görmek, halka fayda bir is için onlara yardim edecegine isarettir. Cam ayni zamanda, asli olmayan seylere de yorumlanir. Rüyanizda pencerenize sırça taktiginizi bakmak, asli olmayan bir haber alarak sasiracaginiza delalet eder. Pencerenizin cami kirilarak parçalarinin etrafa dagildigini görmek, isittiginiz bir yalan sözün sonradan asli olmadigini ve olayin dedikodudan ibaret oldugunu ögreneceginize isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen camin azi ve çogu, geçici bir üzüntüdür. Bir kimsenin, rüyada cam bir kap veya mahfaza içinde görmesi, üzüntüsünün kendisine basit gelmesine isarettir. Rüyada cam gören kimsenin sıcacık ve kapali bir seyi varsa bu sey ortaya çikar. Lakin, yesil, kirmizi, san ve sedeften ve bunlara aynı seylerden yapilmis camlar, mal, evlad ve hanimdan olan süphelere, riya ve nifaka isarettir.

Sırça parçasından bakmak, büyük hayal kırıklığına ve iş hayatında başarısızlığa işarettir.

Cam parçasından bakmak, büyük hayal kırıklığına ve iş hayatında başarısızlığa işarettir.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 496
Cevap bırakın