Rüyada Çamaşır Asmak

Rüyada Çamaşır Asmak

Rüyada Çamaşır Asmak

Rüyada çamaşır asmak ev içinde musibet ve belanın savuşturulmasıdır. Rüyanızda ipe beyaz çamaşır astığınızı görmeniz; başınızda dolaşmakta olan bir musibetten kurtulduğunuza yorulur. Selâmete eriştiğinize delalet eder. Rüyada temiz çamaşır asılması afiyet anlamına gelir. Balkona çamaşırı asmak evle ilgili bir belanın def edilmesi demektir.

İpe, temiz beyaz çamaşırları asmak kişinin iyi amelleridir. Ahlakı, güzel düşünceleri ve insanlarla olan iyi münasebetine yorulur. Rüyada çamaşır asmak temizliktir, temizlikte imandadır. Lekeli çamaşırları asmak sa biriken ve ihmalkârlık edilen işlere işarettir. Çamaşır astığını bakmak iyi amellere muhabere etmektedir.

Renkli çamaşırların asılması, keder ve üzüntülerden kurtulacağınıza sinyâl eder. Rüyada çamaşır asmak ferahlık ve esenlik bulmaya cümle parçası edilir. Siyah çamaşırın ipe asılması dertlerden kurtulup, sıkıntıları atlatmaya yorumlanır. İple çamaşır asılması Aile hayatındaki huzurlu günlere dikkat çekici etmektedir.

Evin içine çamaşır sermekse, rüya sahibinin mutluluğuna ve elde edeceği başarılarına cümle parçası edilir. Balkona çamaşırları asmak fazla arzulanan bir şeye kavuşulacağına işarettir. Yıkanan çamaşırları asmak sağlık durumu ve sıhhat manasına gelir. Lekeli çamaşır sağlığı etkileyen alışkanlıklardır.

Bahçede bir ipe çamaşır astığını bakmak, ayrılığa işarettir. Kişinin çamaşır yıkayıp asması çok istenilen bir şeye kavuşulacağına yorulur.

Toparlayacak olursak, rüya sahibinin yaşamında meydana gelecek köklü değişikliklere yorumlanır. Ev halkı için rahat, bolluk, ve bereketi açıklama eder.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 499
Cevap bırakın