Rüyada Çamaşır Yıkayıp Temizlemek

Rüyada Çamaşır Yıkayıp Temizlemek

Rüyada Çamaşır Yıkayıp Temizlemek

Rüyada elde çamaşır yıkayıp temizlemek, halkın iş durumunun yolunda olduğuna yorumlanır. Çamaşır yıkayıp temizlemek günahlardan pişmanlık etmeye, iman güzelliğine işarettir. Rüyada çamaşır yıkanması insanları rahatsız eden durumları ortadan kaldırmak demektir. Çamaşır yıkamak aynı zamanda, itibar ve haysiyet demektir.

Bir kimsenin rüyasında siyah çamaşır yıkadığını görmesi; o kimsenin derin bir üzüntü içinde olduğuna ve bundan kurtulmaya çalıştığına kötüye işaret eder.

Rüyada çamaşır makinesinde çamaşır yıkamak üzüntü, sıkıntı ve kederi ortadan kaldıran kimseye kötüye işaret eder. Rüyanızda birtakım renkli çamaşırlar yıkadığınızı görmeniz; büyük kederlere ve sıkıntılara maruz kalacağınıza muhabere etmektedir. Elbise yıkayıp temizlemek tasarruflu kişi olacağınıza işaretle kötüye işaret etmektedir.

Rüyanızda yıkamış olduğunuz çamaşırı astığınızı görmeniz; başınızda dolaşmakta olan bir musibetten kurtulduğunuza ve selamete eriştiğinize delalet eder. Benekli çamaşır yıkamaksa fakirlikten kurtulmanın delilidir.

Birtakım beyaz çamaşırlar yıkadığınızı görmeniz; basit bir kırgınlığa ve üzüntüye yorumlanır. Rüyada leğende çamaşır yıkamak; keder ve üzüntülerden kurtulacağınıza göze çarpan eder. Rüyanızda birtakım renkli çamaşırlar yıkadığınızı görmeniz; büyük kederlere ve sıkıntılara maruz kalacağınıza dikkat çekici etmektedir.

Yıkanan çamaşırı sermek veya kurutmak, insana can sıkıntısı veren şeylerden kurtulmaya işarettir. İnsanların gözü önüne iç çamaşırları sermek ayıplı bir işi yapmaya ve Aile sırlarını açığa vurmaya delalet eder.

Rüyada çamaşır yıkadığını görmek, büyük bir üzüntü içinde olduğunuza ve bundan kurtulmaya çalıştığınıza işarettir. Renkli çamaşırlar büyük kederlere ve sıkıntılara, beyaz çamaşırlar ise hafif kırgınlık ve üzüntüye kötüye işaret eder.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 549
Cevap bırakın