Rüyada Ceket Görmek

Rüyada Ceket Görmek

Rüyada Ceket Görmek

Rüyada yeni ceket iyi bir fırsat demektir. Bu rüyayı görenler hoş bir işe girer. Ceketinin söküldüğünü bakmak meslek değişikliğini belirtir. Ceketin bir anda yırtılması işten hemen para kazanılacağına işarettir. Ceket hariç tutmak işte ve çevrede değişikliği belirtir.

Rüyada yeni ceket iyi bir fırsat demektir. Bu rüyayı görenler güzel bir işe girer. Ceketinin söküldüğünü bakmak meslek değişikliğini belirtir. Ceketin aniden yırtılması işten derhal para kazanılacağına işarettir. Ceket dahil etmemek işte ve çevrede değişikliği belirtir.

Rüyada yeni ve hoş bir ceket giymek, güzel bir fırsattır.

Rüyada ceket görmek, uzun ve mutlu bir yasayisa; ceket giymek, ailenizle aranizin seker renk olacagina ya da kisa ve geçici bir hastaliga yakalanacaginiza isarettir. Üzerinizden ceketinizi çikardiginizi bakmak, uzun zamandan beri sizi yeren ve üzen bir dertten ummadiginiz bir sekilde kurtulacaginiza isaret sayilir. Bir dükkandan ceket satin aldiginizi bakmak, yeni taniya caginiz bir kimsenin hayatinizda degisiklik yapacagina kötüye işaret eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada ceket görmek, mesud bir ömre, ceketi çikarmak endişe ve dertten kurtulmaya, ceket giymek ise hastaliga yakalanmaya isarettir.

Rüyada yeni süslü ceket hoş bir fırsattır. Böyle bir rüyayı görebilen bayan ya da erkek güzel bir işe girer. Ceketinin söküldüğünü görebilen meslek değişikliği yapar. Aniden yırtılan ceket işten pat diye fazla para geleceğine işarettir. Ceket hariç tutmak iş ve çevre değişikliği anlamına gelir.

Rüyada yeni süslü ceket güzel bir fırsattır. Böyle bir rüyayı görebilen kadın veya erkek güzel bir işe girer. Ceketinin söküldüğünü gören iş değişikliği yapar. Pat Diye yırtılan ceket işten birdenbire fazla para geleceğine işarettir.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 531
Cevap bırakın