Rüyada Damar Görmek

Rüyada Damar Görmek

Rüyada Damar Görmek

Damar, kişinin akrabaları ve kavmidir. Damar tıkanıklığı ve damar kesilmesi bu damarın temsil ettiği kişinin sıla yı rahimi terk ettiğine, akraba ile ilişkili kestiğine, Damardan kan kaybı fakir için mala, zengin için mal kaybına, Damarların çok bariz oolarak görülmesi gelirde görülecek azalmaya delalet eder.

Rüyasında kişi, vücudunda mor, belirgin bir damar görürse gayretlerinin sonucunu olumlu olarak alacak demektir. Damarın rengine göre yorumlanır.

Rüyada damar görmek güzellikle yorumlanir. Rüyada damarlarinin sistigini görmek güzellesmesi için makyaj yapacagina; damarinin kesildigini görmek, hastalanacagina; damarindan kan aktigini bakmak, ecelinin yaklastigina; damarindan ameliyat yapildigini görmek, ev halkindan birisinin ya da esinin evden ayrilacagina delalet eder. Yorumculardan bazilari damari kisinin bagli oldugu aile ile ya da asiret ile de yorumlarlar. Bu yoruma göre, rüyasinda damarinin kesildigini bakmak, aile baglarinin kopmasina kötüye işaret eder. Rüyada damarlarinin görünür sekilde açik oldugunu görmek, eger çiftlik sahibi ise tarlalarina giden su yollarinin bozulduguna; damarlarinin hepsinin aniden kesildigini bakmak, o çiftçi nin bag veya tarlasina dışarı giden su yollarinin adamakıllı tikandigina delalet eder. Rüyasinda damarindan kan alindigini görmek, akıcı kan miktari kadar malindan zarar edecegine veya parasinin elinden çikacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Damann güzelligi o kimsenin güzelligine, damann bozuklugu ise, o kimsenin bozuklugudur. Bir kimseye rüyada anz olan bir sebepten dolayi bir damannin bozulmasi, o kimsenin akrabasindan birisinin ölümüne isarettir. Bazen damarin kesilmesi rüya sahibinin ölmesiyle akrabasindan aynimasina isarettir. insanin damarlari soy ve kabilesidir. Damarlanndan birsinin değil oldugunu görebilen kimse, akrabasindan ayrilir. Damarlar bostanin su kanali gibidir. Rüyada damarlardan birinin veya hepsinin kesildiginin görülmesi, rüya sahibinin bahçe ve bostaninin su yolunda meydana gelecek bozukluga isarettir. Rüyada damarlarin açik olarak görülmesi, rüya sahibinin hububat ve ziraatina ya da emlak ve akarlarina su vermenin olası olmayacagina isarettir. Kan edinmek için meshur olan damarlar ve defalarca hareketi mutad olan nabizlar, hayat, rizik aile ve asiretinin büyüklerine isarettir. Rüyada elinin damarlarindan kan aktigini gören kimse, varlıklı ise o kan miktari elinden mal gider. Eger yoksul ise, akan miktarca eline mal geçer.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 562
Cevap bırakın