Rüyada Damat Bakmak

Rüyada Damat Bakmak

Rüyada Damat Bakmak

Kişinin kendi damadını görmesi iffet yönünden güvene, Damadı olmayanın damadı olduğunu görmesi korkulan şeyden feraha çıkmaya delalet eder.

Rüyada damat bakmak zafere isarettir. Rüyada güvey oldugunu görmek, islerinde üstün gelecegine; bir damada sagdiç oldugunu görmek, yeni bir ise girecegine ya da bir tüccarla ortakliga; evine bir damadin konuk geldigini bakmak, basina bir devlet kusu konacagina delalet eder.Bazilari diyor ki; güvey görmek, yenilikle yorumlanir. Rüyada zengin bir kizla evlendigini görmek, yeni zengin kimselerle tanisacagina ve onlardan fayda görecegine anlatım tarzı olunur. Bir kisinin rüyasinda damadini görmesi eger hakikaten, kizi olup da evlendirmis ise geçiminin bollasacagina; kizi olmadigi için damadi da yoksa, beklemedigi bir yerden kendisine bir rizk kapisi açilacagina isarettir. Rüyasinda damadi ile bir sofrada yemek yedigini gö ren, hükümet kapisindan bir fayda görür ya da piyangodan bü tartma bir ikramiye kazanir.

Kişinin kendi damadını görmesi namus yönünden güvene, Damadı olmayanın damadı olduğunu görmesi korkulan şeyden feraha çıkmaya kötüye işaret eder.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 521
Cevap bırakın