Rüyada Iyi Anlamak Bakmak

Rüyada Iyi Anlamak Bakmak

Rüyada Iyi Anlamak Bakmak

Bekar için evlenmeye, evli için eşinin hamile kalmasına, Kadının çakmak çakması oğul evladına, Çakmaktan meydana çıkan ve ortama hasar veren alev minik tartışmalara delalet eder.

Rüyada yanan bir bilmek görülmüşse, istenilen şeylerin gerçekleşeceğine işarettir. Eğer kavramak uğraşıldığı halde yanmıyorsa, hayal kırıklığı olacak demektir.

Rüyada yanan bir çakmak görülmüşse, istek edilen şeylerin gerçekleşeceğine işarettir. Eğer kavramak çabalara rağmen yanmıyorsa, hüsran olacak demektir.

Uğurlu, kazançlı, yardımsever gibi görülen lakin sahiden zararlı konulardır. Fakat çakmağın parlak bir alev yaydığını gören kimse korkmasın.

Rüyada iyi anlamak bakmak, istekle yorumlanir. Çakmagi yanarken bakmak, tüm dileklerinin yerine gelecegine, çakmagi çaktigi halde bir türlü yakamadigini görmek, düs kirikligina ugrayacagina;yeni bir çakmagi oldugunu bakmak, mutlu bir haber alacagina; bir rivayete tarafından de kiymetli bir hediye alacagina kötüye işaret eder. Salimi ye tarafından: rüyada iyi anlamak bakmak hiddete yorumlanir. Bir çakmakla birisinin sigarasini yaktiginizi görmek, o adama ve ya bir baskasina fazla kizdiginiza; birisinin çakmakla sizin sigaranizi yaktigini bakmak, bu rüyanin tersine; yerde bir iyi anlamak buldu gunuzu bakmak, bir is yerinde istemediginiz bir durumla karsilasacaginiza; arkadasiniz tarafindan size bir iyi anlamak armağan edildi gini bakmak, hakkinizda fazla kötü seyler düsünüldügüne isarettir. Rüyada ates anlamak, sihhat ve hakikati meydana çikincaya degin bir isi teftis etmeye isarettir. Bir kadin rüyada bilmek tasi çaktigini ve ates tutusturdugunu ve üflemesiyle atesin parladigini görse, o kadin erkek bir çocuk dogurur. Bir kimse tasi dert vurarak ondan ates ve kivilcim çiktigini görse, kalbi kati iki kimse birbirleriyle siddetli olarak tartışma ederler, ırk da onlara bakar. Bazi tabirciler de, kavramak tasi çakmak, bekar için evlenmeye, atesin çikmasi haniminin hamileligine ve onlardan meydana gelecek çocuga isaret eder. Bazen de, anlayışlı olmak tasi bilmek, kari koca, iki düsman ve iki müşterek arasinda meydana gelecek kötü şart demektir. Çakmaktan çikacak ates bir elbise ya da vücudu yaksa, o evde mal, irz ya da vücudda vaki olacak bir zarara isarettir.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 493
Cevap bırakın