S20’nin yapamadığını S21 yapacak

S20’nin yapamadığını S21 yapacak

S20'nin yapamadığını S21 yapacak

Galaxy S21, 14 Ocak’ta tanıtılacak. Telefonla ilgili sızıntılar ise muhakkak sürüyor. Son sızıntıya kadar, Galaxy S21 Ultra seleflerinin başaramadığını başaracak gibi görünüyor. Zira yeni gelen akıntı, telefonun WQHD+ çözünürlüğünde 120Hz ekran tazeleme hızını kullanacağını gösteriyor.

Akıntı, ünlü Ice Universe’den geliyor. Galaxy S21 Ultra’nın WQHD+ şeklinde de bilinen en yüksek ekran çözünürlüğünde 120Hz adaptif ekran tazeleme hızının destekleneceğini “beğeni” emojisi ile paylaşan Ice Universe, bu nedenle yeni amiralden beklenen özelliği müjdelemiş oldu.

??Galaxy S21 Ultra realizes WQHD+ resolution and 120Hz adaptive refresh rate can be turned on at the same time pic.twitter.com/FpiB8jAxyC

— Ice universe (@UniverseIce) January 5, 2021

3200×1440 piksel olarak da bilinen WQHD+ çözünürlükte daha akıcı bir ekran deneyimi temin etmek adına 120Hz tazeleme hızı sergileyecek gibi görünen Galaxy S21 Ultra, böylece Galaxy S20 Ultra modelinin bu konudaki noksanlığını ortadan kaldıracak gibi görünüyor. Zira daha önceki Galaxy amiral gemileri, bu tazeleme hızına varmak için çözünürlüğü düşürmek zorunda kalıyordu.

Paylaşılan ekran görüntüsüne göre, 3200×1440 pikselde, Göz Konforu modu adaptif olarak ayarlanmış şekilde karşımıza çıkarken, elbette bu görüntünün o kadar de ikna edici olmadığını bildirmek lüzumlu. Burada bulunan adaptif, yani uyarlanabilir ibaresinin tek seçenek olup olmadığ ise şimdilik bilinmiyor. Bu konuda ekstra bir sızıntı gelmez ise, tamamını 14 Ocak’ta göreceğiz.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 537
Cevap bırakın