Samsung, tahminleri boşuna çıkarttı

Samsung, tahminleri boşuna çıkarttı

Samsung, tahminleri boşuna çıkarttı

Mobil pazardaki oyuncuların artması ve pandeminin etkileri sebebiyle, analistlerin tahminlerine tarafından Samsung Electronics‘in geçtiğimiz yılın son çeyrek sonuçlarının beklentileri karşılamayacağı düşünülüyordu. Ama Samsung Electronics’in tahminleri, bunun tersini gösteriyor.

Şirketin 2020’nin son çeyreğine ilişkin öngörüsü, takvim bazda artışla birlikle 8. 22 milyar dolar / 6.06 milyar eura’ya yükselen karlarla pembe bir tablo çiziyor. 31 Aralık’ta sona eren dönem için gelirlerin, geçtiğimiz yıl benzer dönem için rapor edilen 54.7 milyar dolar karşı 54.89 ila 56.7 milyar dolar aralarında olacağı varsayım ediliyor.

Noel sezonu genel olarak elektronik aygıt dünyası için epeyce yoğun geçen bir zaman, ama bu yıl Samsung’un yeni Galaxy S serisini yılın derhal başında satışa sunacağını açıklaması, ellerindeki telefonu yenilemek isteyen kullanıcıları da bir vakit daha ertelemeye itti. O nedenle açıklanan bu varsayım rakamları, somurtkan bir durumda daha yüksek olabilirdi.

bu vesileyle telefon cephesi için bir öteki tanımlama da Canalys’ten geliyor. 2020 3’üncü çeyrek sevkiyat raporlarına tarafından, Çin’in yeni mobil oyuncularının Avrupa pazarında saldırgan olmaları etkisini göstermiş durumda. Zira Xiaomi ve Vivo, sevkiyatlarını yüzde 45 ve yüzde 6 şeklinde artırmış durumda.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 570
Cevap bırakın