Satın alamayacağınız süper otomobil

Satın alamayacağınız süper otomobil

Satın alamayacağınız süper otomobil

Ford Avrupa, e-spor takımı Fordzilla ile birlikte, oldukça sıra dışı bir otomobili tanıttı. Ford P1, aslında gerçek bir otomobil yok; ilk olarak yalnızca dijital oyunlarda kullanılması için tasarlanan bir model. Fakat bu durum, Ford’u, bu otomobilin reel boyutlarda bir replikasını hayata geçirmekten alıkoyamamış gibi görünüyor.

Ford’un açıklamasına göre P1, oyunculardan gelen geri bildirimler ile tasarlandı. Burada bahsi geçen oyuncular, yukarıda da belirttiğimiz gibi, Ford’un e-spor takımı Fordzilla’nın üyelerinden başkası yok.

Bu araba, metalden üretilmiş bir replika. Yani piyasaya sürülmesi ya da hakiki hayatta kullanılabilecek bir örneğinin üretilmesi söz konusu değil. yine de, böylesine ayrı (ve zinde) dinç görünen bir modelin reel yaşam boyutlarında karşımıza çıkması heyecan verici.

Ford P1’in hangi yarış oyunlarında karşımıza çıkacağı şimdilik belirlenmiş yok. Lakin yenş cins konsolların piyasa sürülmesi ile birlikte, Sony’nin beklenen Gran Turismo 7‘sine dahil olması illaki kimse için sürpriz olmayacaktır.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 523
Cevap bırakın