Süper çabuk çok miktar cihazı sızdı

Süper çabuk çok miktar cihazı sızdı

Süper çabuk çok miktar cihazı sızdı

Samsung, akıllı telefon çok miktar hızları savaşında yarış dışı kalmış durumda. Piyasaya sürülen son amiral gemisi telefonlarda rekabet 120W gücüne değin yükselirken, Güney Koreli şirketin telefonları sadece 45W’a değin seri şarjı destekleyebiliyordu. Ancak görünen o ki, Samsung bitmiş oyuna geri dönme hazırlığında.

Şirketin yaklaşmakta olan 65W sıkıntı cihazı (EP-TA865), Eylül 2020’de Güney Koreli yetkililer tarafından onaylanmıştı. Fakat ilk kez canlı kanlı şekilde görüldü. Örnek sürümüyle fotoğraflanan Samsung 65W USB-PD yük cihazı, 3 yönden de görüntülenmiş.

Üstünde tek bir USB-C bağlantı noktası bulunduran cihaz, 20V ve 3.24A’e kadar USB zor dağıtımını destekliyor. aynı zamanda PPS (Programlanabilir Enerji Kaynağı) uyumlu olan aygıt, yeni akıllı telefonlar ve dizüstü bilgisayarlarla dahili farklı alanlara yönlendirilmiş cihazlarla uyumlu olacak.

Bu cihazın, Samsung’un bugün tanıtacağı Galaxy S21 için kullanıma sunulup sunulmayacağı bilinmiyor. Ama olasılıkla tanıtıldığında ayrı ayrı satışa sunulacak.

sizlere www.trendsohbet.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

AutoMatiC 582
Cevap bırakın